Witamy na stronie Autoryzowanego dealera marki Yamaha firmy MarineLab.

MarineLab Polska to autoryzowany dealer marki Yamaha w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży i serwisie sprzętu pływającego z silnikami marek Yamaha. Nasza firma działa na rynku od 2005 roku i znajduje się w Nieporęcie. W ofercie posiadamy pełną gamę silników zaburtowych, skuterów wodnych, skuterów śnieżnych, odśnieżarek oraz wszelkich części, olejów i akcesoriów marki Yamaha

Mamy w ofercie szeroki wybór łodzi, motorówek, skuterów wodnych oraz akcesoriów do nich. Oprócz sprzedaży, zajmujemy się również serwisowaniem i naprawami sprzętu pływającego, wykonując przeglądy techniczne oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Nasz personel służy profesjonalną pomocą przy zakupie i serwisowaniu produktów Yamaha. Nasi pracownicy pomogą w doborze oryginalnych części zamiennych i akcesoriów.


Pełen profesjonalizm i fachowa pomoc

Jesteśmy firmą, dla której przede wszystkim liczy się dobro i satysfakcja naszych Klientów. Służymy pomocą zarówno przy zakupie, serwisowaniu silników jak i doborze części zamiennych czy wyborze akcesoriów. Naszymi klientami są między innymi Policja, Państwowa Straż Pożarna, Ochotnicza Straż Pożarna czy Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.